Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

cat_power

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna reputacja

O cat_power

 • Ranga
  Nieśmiały
 1. cat_power

  Problem z nauką

  Z przyswajaniem wiedzy faktycznie bywa różnie, i ja miałam podobne problemy swego czasu. Ale ogarnełam się, głównie za sprawą mappowania. Serio. Nauczyłam się na szkoelniu z firmą May Agency robić mapy mysli i od razu łatwiej jet mi się uczyć. Już nie narzekam jak kiedyś, że mam ogromny materiał do opanowania na egzamin. Teraz, a dokładniej za tydzień czeka mnie kolejne egzaminacyjne starcie, więc trzeba wykorzystac to, co wiem o mapach.
 2. cat_power

  Dobre CV

  Dlatego ludzie po studiach masowo wyjeżdżaja za granice, bo przeciez w Polsce sobie na mieszkanie nie zarobia, a w takiej Anglii czy Holandii już tak. Smutne. Ja jednak mimo wszystko wolę pracowac za mniej, ale w zawodzie na stanowisku innym niz pomywacz czy kelnerka. A wracając do tematu CV. Obecnie modne sa oryginalne CV tzn. takie w formie video albo map mysli. Słyszeliście o tym? Ja się osobiście o tym dowiedziałam na szkoleniu w May Agency. Ale coś w tym jest. Na rynku pracy trzeva sie wyróżnić, a takie zwyczajne cv do najoryginalniejszych za bardzo nie należy. http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90443,6202180,Mapa_mysli_zamiast_CV.html
 3. cat_power

  Mapy Mysli

  No tak nie zawsze się pamieta ksiazki, które się czytało. mam podobnie, ale książka Buzana wyjątkowo zapadła mi w pamięć. Wiele dzięki niej zmieniło się w moim myśleniu, a ja mam tendencję do zapamiętywania rzeczy, słow, osób, które ulepszają mój żywot
 4. cat_power

  Mapy Mysli

  jasne, nie mówię, żeby stosowac mapy mysli przed wielkimi egzaminami. mindmapping pomaga, ale nie mozna się tylko na nim podpierac. Ja mam mysli stosuję głównie do porządkowania sobie myśli w głowie, albo gdy potrzebuje poradzić się samej siebie to rozrysowuje sobie problem. Zadziwiające jak nieszablonowo się wówczas mysli. A skąd czerpiecie wiedzę o mapach? Książkę Buza czytaliście? Ja ją dostałam na szkoleniu od Jarka Mateńskiego, gościa, który jako jeden z dwóch osób w Polsce ma certifikat od Buzan Online Ltd
 5. cat_power

  Mapy Mysli

  Witajcie, Na pewno o mindmappingu słyszeliście, ale czy faktycznie stosujecie go w zyciu? Ja ostatnio coraz częściej. Rzeczywiście pomaga spojrzeć na problem, sytuację z innej perspektywy. Po ostatnim szkoleniu z map mysli jestem naprawdę wkręcona w ten temat.
 6. cat_power

  "Sekret"

  A 'Sekret'? Czy oglądał ktos z was 'Sekret'? Stosunkowo niedawno go obejrzałam, bo generalnie preferuję ksiązki tego typu, ale w koncu się przekonałam. Podobał się. Lubię filmy, które otwierają nam oczy na pewne, wczesniej nie dostrzegalne aspekty naszego życia od tego filmu zaczełam bardziej uwaznie przygladać się postaci Joe VItale. A jakie jest wasze zdanie?
 7. cat_power

  "Sekret"

  Są tutaj czytelnicy tej książki? Jak wrażenia po jej przeczytaniu? Zmieniło sie wasze podejście do życia, coś ulepszyliście dzieki słowom w niej zawartym? A co sadzicie ogólnie o postaci Joe Vitale?
 8. cat_power

  nawyki

  Wiadomo, że najłatwiej i zarazem najtrudniej jest jest powiedzieć 'koniec', ale nie dzieje się to po prostu tak bez problemu. Trzeba włożyć wiele wysiłku w przełamywanie nałogów i wyrabianie nawyków, żeby móc cieszyć się osobistym sukcesem. Wiem coś o tym, walczę z tym każdego dnia. Od 1 stycznia kolejne próby Posądzenia o spam nie będę komentowała, bo to jakiś nonsens.
 9. cat_power

  nawyki

  To oczywiste, że nawyki najlepiej wykształcać w sobie siłą woli, ale siła woli to też swoisty nawyk, który należy najpierw wprowadzić do swojej osobowości. Ja nad moją siłą woli pracuję od dawna i mimo, że robię wiele, by była w 100% silna i skuteczna nie zawsze to skutkuje. Czytam wiele książek motywacyjnych. Najciekawszą z pozycji, jaka trafiła w moje ręce to '7 nawyków skutecznego działania'. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze jej przeczytać to gorąco polecam, bowiem zmienia spojrzenia na rzeczywistość o co najmniej 70%. Co istotne - firma FranklinCovey organizuje również szkolenia, zatem jeśli pojęcie nawyków jest dla was ważne i np. potrzebujecie nie tylko w taki sposób ulepszać swoje życie prywatne, ale i zawodowe to również je polecam. Miałam okazja być na nim w Warszawie i nie tylko wzbudziło ono we mnie pozytywne wrażenia i wielkie pokłady automotywacji, to ponadto zwiększyło moją efektywność i efektywność moich współpracowników. Uważacie, że to dobry pomysł, aby pracować nad swoimi nawykami z książką albo podczas szkolenia?
 10. cat_power

  Psychologia reklamy

  Zdecydowanie warto zajrzeć do technik wpływu społecznego. Często nie zdajemy sobie sprawy w jak prozaiczny sposób manipulujemy i jesteśmy manipulowani. Im dłuzej zaznajamiam się z technikami wpływu tym bardziej zaczynam ufać iż manipulacja jest wbudowana w genotyp społeczny. Nie musimy się jej uczyć, techniki te bowiem nabywamy w drodze socjalizacji. Czy to dobrze świadczy o naszym społeczeństwie? Czy manipulacja to zło?
 11. A oglądaliście film z Tymochowiczem w roli głównej 'Jak to się robi?' Bardzo pouczający materiał dokumentalny. Podczas premiery film wzbudził wielkie kontrowersje bowiem Tymochowicz obnaża w nim wady społeczeństwa, w którym żyjemy. Warto obejrzeć.
 12. cat_power

  nawyki

  Oczywistym jest, że każdy posiada i kieruje się w swoim życiu określonymi nawykami. Niektóre są z nami tak zintegrowane, że uważamy je nawet za genetyczne. Nic bardziej mylnego. Nawyk to przyzwyczajenie do wykonywania jakiejś czynności, która nabywamy w drodze wielokrotnego jej powtarzania. Mamy zatem nawyki złe, jak palenie, czy dobre - cotygodniowe chodzenie do kina. Nawyk to suma naszej wiedzy, umiejętności i chęci. Nie można pominąć też silnej woli, bez niej nawyk nie będzie miał szans na zaistnienie. I teraz pytanie. W jaki sposób wykształcacie te dobre nawyki w swoim życiu, a jak zwalczacie te destrukcyjne?
 13. Fotoreporterzy jak najbardziej, na imprezach integracyjnych są potrzebni, ale nie po to, żeby tworzyć materiały dowodowe na niekorzyść innych pracowników, a raczej, żeby tworzyć pamiątki z udanych integracji. To smutne, że imprezy integracyjne postrzegane są w kategoriach tych, po których można mieć na drugi dzień kaca moralnego. Nie taka jest ich idea.
 14. Co się dzieje na tym świecie. Nie ma chyba osoby, która codziennie nawet po kilka razy nie logowałaby się w serwisach społecznosciowych typu facebook cz nk. Wow, kiedyś ludzie czytali artykuły na wp czy onecie, a teraz rozwiązują testy 'jakim haslem reklamowym jesteś'. Wszystko się zmienia A gdzie ja codziennie zaglądam? Nałogowo sprawdzam pocztę na o2.
 15. cat_power

  Uzależnienie od nauki

  Haha, a ja w nałogu uczenia się nie widzę niczego złego. Lepszy taki nałóg niż papierosy czy alkohol. Wiedzy nigdy za wiele Piszę tak, bo mam identycznie, z tym, że najpierw siedzę 8 godzin w pracy, a po pracy przychodzę do domu i zagłębiam się w interesujace mnie artykuły albo książki, że dowiedzieć się jak mogę zwiększyć swoją efektywność w pracy przede wszystkim. Moi współlokatorzy kręcą zawsze nosem, bo nie potrafią pojąć, że niektórzy zamiast oglądania najnowszgeo odcinka "Dextera" wolą poczytać książkę
×