Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

k4m1l89

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  3673
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Dobra reputacja

3 obserwujących

O k4m1l89

 • Ranga
  Uzależniony

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

Ostatnie wizyty

743 wyświetleń profilu
 1. k4m1l89

  Czy warto czekać na tę drugą połowę?

  Ja czekam, ale nie będę tego robił wiecznie. Uważam, że ma to - jak wszystko - zalety i wady. To czego jest więcej zależy od Twojego systemu wartości. Miałem okazję zostać zaciągnięty parę razy do łóżka przez dziewczyny, ale nigdy nie przekroczyłem pewnej granicy i wcale tego nie żałuję.
 2. Hej, hej Nie było mnie tu 2-3 lata. Ciekaw jestem, czy jeszcze jest ktoś z tego okresu?
 3. Przeżyłeś/przeżywasz jakieś stresowe wydarzenia od tego okresu, od którego masz problemy lękiem ? Bądź też jakieś zdarzenia mające związek z Twoim wstrętem do ludzi/jedzenia ? Ile masz lat? Czy objawom pocenia towarzyszą jakieś inne? Podczas ataku lęku, masz może jakieś specyficzne myśli/obawy, jakie? Jak długo/ jak często trwa jeden atak? Piszesz, że ataki lęku następują bez względu na charakter sytuacji, tak ? Wcześniej napisałeś o ludziach i jedzeniu - czy w sytuacjach związanych z ludźmi i jedzeniem, ataki lęku pojawiały się niemal zawsze, a w innych sytuacjach trudno było je przewidzieć ? Opisz trochę dokładniej... P.S. Jeśli to przeczytasz to pisz, jak coś na priva, bo tutaj raczej już nie odpiszę, ponieważ zaglądam rzadko.
 4. k4m1l89

  Testy iq

  Testy IQ nie badają nic, co jest wyuczone. Wysoka inteligencja oznacza dużą złożoność poznawczą, która ma odzwierciedlenie w codziennym życiu. Nie bez powodu korelacja między inteligencją mierzoną testami, które dotyczą czynnika g, a np. powodzeniem w pracy i nawet w życiu wynosi ok. a często ponad 0,5. Inteligencja mierzona testami ma duży wpływ, ale nie jedyny. Ważne jest jej zestawienie z niektórymi cechami osobowości czy zdolnościami poznawczymi, a też warunkami życiowymi, by móc przewidywać na poziomie bardziej satysfakcjonującym. Jest wiele testów, większość albo prawie wszystkie, które znajdziesz w sieci są nierzetelne, więc robienie ich to strata czasu. Nie orientuję się, jaką skalę stosuje się przy "rekrutacji" do MENSY. Jest kilka rodzajów testów, które są zarówno trafne jak i rzetelne.
 5. k4m1l89

  Psychologia małżeństwa Iwona Janicka szukam

  Nie jestem w posiadaniu tej książki, ale mogę ją wypożyczyć i osobiście pożyczyć w celu skserowania lub zrobienia zdjęć.
 6. k4m1l89

  Psychologia małżeństwa Iwona Janicka szukam

  Ok, zaraz pójdzie mail.
 7. k4m1l89

  Jak się dziś czujesz ???

  Lubię poniedziałki i wtorki i środy i czwartki, bardzo lubię piątki, uwielbiam soboty i niedziele. Od tego weekendu zaczynam 2 rok, znowu zacznie się udawane spanie w autobusach, umieranie na wykładach i w pracy w poniedziałki, i love it
 8. k4m1l89

  Wyrwani z głównego nurtu czyli o hipsterach

  Oni nie odrywają się od rzeczy prostych, banalnych i kiczowatych. Przykład: Hipster słucha disco, inni zaczynają, hipster uważa, że to kicz. Skoro jest kiczem, to kiczem było wcześniej. Ich życie i wszystko, co ich otacza jest równie banalne i proste, jak innych, tylko dla nich niebieski jest fajny, gdy nikt go nie nosi, a jak inni zaczną go nosić, to fajny zaczyna być zielony, a niebieski już nie... i tak w kółko. Jak wyczerpiemy wszystkie kolory, to oni znikają, czekają jakiś czas, aż się moda zmieni i znowu chwalebnie podchodzę do najrzadziej używanego koloru... Tutaj mamy do czynienia z jakimiś problemami na tle osobowościowym, a konkretnie chodzi o zaburzenia tożsamości nasilone silną potrzebą bycia ponad wszystkimi. Aja masz rację, Twoje sformułowanie, że to zespół pseudo-indywidualistów z narcystycznym usposobieniem jest idealne.
 9. k4m1l89

  Wyrwani z głównego nurtu czyli o hipsterach

  Podpisuję się pod pierwszym zdaniem Jzn. Tu występuje jakiś logiczny błąd, bo skoro mówi się o nich, skoro ktoś uważa się za hipstera, to wedle jego priorytetowej wartości, automatycznie powinien się tego wyrzekać, bo nie jest to czymś oryginalym. Hipsterzy zalatują mi niedojrzałością, usilnie próbują pokazać indywidualność przybierając nonstop nowe maski, głównie w zakresie zewnętrznym - ubiór, muzyka. W obszarze wewnętrznym próbują wszystko negować, nie mając własnego zdania, które ciągle zmieniają.
 10. k4m1l89

  Uzaleznienie od prostytutek?

  Bez przesady... Jak jesteś z nim 1,5 roku to jeszcze trochę możesz być i sprawdzić efekty terapii. On faktycznie może mieć problemy, z którymi sobie nie radzi. Przecież nie miałabyś haseł, gdyby próbował coś ukryć. Poza tym, jak facet deklaruje się, że chce chodzić na terapię i chodzi wraz ze swoją partnerką, to coś znaczy...
 11. k4m1l89

  Ślub - czy warto?

  To prawda, wcale nie trzeba urządzać hucznego wesela. Wystarczy skromna uroczystość. Dla mnie ślub jest ważny ze względu na jego symboliczny charakter.
 12. k4m1l89

  Ślub - czy warto?

  Ja też jestem za, ale po minimum 5 latach dobrej znajomości.
 13. k4m1l89

  Co oznacza dłoń na karku?

  To znaczy, że są blisko, skoro trzyma swoją dłoń na jej karku, talii, pupie, czy czymkolwiek, nic poza tym.
 14. k4m1l89

  Mojej mamie odbija, pomocy

  Powiedz swojej mamie, że w Sekrecie chodzi o pozytywne nastawienie, w każdej sytuacji. Wytłumacz jej, że tam nie chodzi o nie oglądanie horrorów, czy uciekanie od problemów. Powiedz jej, że chodzi, by podejmować problemy myśląc pozytywnie. By postępować racjonalnie z pozytywnym nastawieniem i wiarą w sukces. Co najważniejsze - ona próbując uciec od problemów, myśli o nich, więc je przyciąga... problemy należy podejmować i je rozwiązywać, bo uciekanie od nich to nic innnego niż ciągłe myślenie o nich, bo wiesz - jeśli uciekasz to wiesz przed czym. Wytłumacz jej to dobrze, w tym mniej więcej języku.
 15. k4m1l89

  nie mam pojęcia co robić!

  Żyjcie w wolnym związku - jesteśmy razem fizycznie i emocjonalnie, a każdy robi, co chce pod względem fizycznym.
×