Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nowy108

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  10509
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna reputacja

O nowy108

 • Ranga
  Obywatel forum
 1. Jak dla mnie to po prostu zacznij małymi kroczkami uporządkowywać to wszystko, zacznij wprowadzać sobie jakieś stałe punkty do codziennego planu dnia, potem coraz więcej, aż dojdziesz do momentu gdy chaos przeistoczy się w życie uporządkowane.
 2. nowy108

  Problemy z komunikacją

  No domyślam się że chodzi o kwestie typu "mam kulkę w gardle bo się stresuję i alkohol daje mi ten luz, dzięki któremu stres zostaje pokonany i mogę robić swoje"/ Czyli "wszystko jest ok", pozostaje jedynie kwestia stresu. O metodach walki ze stresem powiedziano już tyle że szkoda gadać. Generalnie tabletki uspakajające ziołowe jak na mój gust i zobaczymy co z tego wyjdzie. Podobno na niektórych działa jogurt http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80573,8963895,Studenci_z_Czech_podczas_sesji_zwalcza_stres_jogurtem_.html Wyluzuj, przełam stres nawet tymi pigułkami, jedz jogurt, ćwicz się w mówieniu- praktyka czyni mistrza.
 3. nowy108

  Czego teraz słuchasz?

  Patrycja Markowska - Hallo, Hallo Hallo Hallo Ten kawałek świetnie wypadł w programie Kuby Wojewódzkiego z Adamem Michnikiem. Kuba Wojewódzki - Adam Michnik (bonus 3)
 4. nowy108

  Porozmawiajmy o podróżach:)

  Cały Świat chciałbym zwiedzić i odwiedzić, bardzo fajny temat, dziś już nie mam czasu, ale na pewno Chiny, Afryka, Ameryka południowa, zamki Francuskie.
 5. nowy108

  Cud - JP2 byc moze bedzie beatyfikowany

  Azathoth, duchowo nie jesteś, Polskę masz w głębokim poważaniu o czym nie raz mówiłeś, bycie Polakiem to również przywilej, trzeba zasłużyć, jak sie pluje do własnego gniazda to sie z niego wylatuje
 6. nowy108

  Cud - JP2 byc moze bedzie beatyfikowany

  Wydaje mi się że autorka po pierwsze jest bez klasy w tym temacie( Papież to nie jest jej kolega po wódce żeby pisać sobie B16, JP2, i inne takie, to nie jest bombowiec), a po drugie apropo argumentów odnosiłem sie ogólnie do WAS, chociaż prywatnie uważam że argumenty autorki są średnio trafione. Mają prawo, ale nie mają prawa decydować o tym kto zostanie beatyfikowany. Swoją drogą, wierzcie mi, duzo więcej wam zagraża ze strony muzułmanów jak ze strony Katolików, a nie zauwazyłem żebyście najeżdżali gdzie się da na tych pierwszych. Ale Ty nie jesteś już Polakiem i w Polsce więc zajmij się dniami wolnymi w swoim kraju. Zresztą, to jest dyskusja o charakterze ekonomicznym, więc, cóż, za wysokie progi drogi Azathothcie Jestem za, będzie Was mniej Możesz sobie mowić co chcesz, ale mniej świadomośc że to nie Twoja wspólnota i nie Twoja sprawa. Tyle. Teraz możecie dalej się intelektualnie masturbować w swoim pasującym do siebie zakisłym buractwem lewicującym towarzystwie. I tak, akurat do Was do określenie bardzo pasuje, więc nie wiem o co kaman z "trzymaniem klasy" w tym własnie przypadku. Gud najt. Co niektórym Wesołych Świąt. [ Dodano: 2011-01-06, 22:20 ] Do kriss, jeszcze mnie nie wkurzyłaś na tyle żeby Ciebie nazywać lewicującym buractwem, co najwyżej lewicującym upierdliwcem
 7. nowy108

  Cud - JP2 byc moze bedzie beatyfikowany

  Mówiąc za siebie, bo ta rozmowa dotyczy równiez moich poglądów. Można sie z kims nie zgadzać, to jest normalne. Ale. po pierwsze, trzeba to robić z klasą i podeprzeć to co się mówi jako takimi argumentami, Po drugie. To jest wewnętrzna sprawa Kościoła Katolickiego i Katolików kogo sobie beatyfikują i NIEwierzącym wara od tego, nie wasz cyrk, nie wasze podwórko.
 8. nowy108

  Cud - JP2 byc moze bedzie beatyfikowany

  Koles, nie mam pojęcia co Ci odpisać, możesz mi wstawiać ile chcesz punktów karnych za to co o Tobie napisałem Nie jesteś w stanie napisać nic konstruktywnego jako argument do tego co napisałem to wszczynasz konflikty nie związane z tematem. Ale udzielasz. [ Dodano: 2011-01-06, 15:33 ] Zresztą, nie pierwszy raz trafia Was jak nie macie argumentów, Wasz cyrk, Wasze pchły, forum itak powoli upada, nie mój problem.
 9. nowy108

  Cud - JP2 byc moze bedzie beatyfikowany

  Koles, uważam to co uważam, nie mam pojęcia jak to inaczej wyrazić, z tego co kojarzę, wyrażałem to jakiś czas temu duzo dobitniej, jeżeli boli Was określenie "lewicujące buractwo" to mogę napisać "poglądy pseudolewicowe na dośc prymitywnym poziomie". W temacie wypowiadałem się na temat osób z forum jako takiego, no nie będę sie za każdym razem zastanawiał czy coś podchodzi pod Wasze/ Twoje rozumienie regulaminu. Dwa. Udzielanie prywatnych informacji na temat osób piszących na forum również jest łamaniem regulaminu, dobrze o tym wiesz, nie ma to żadnego związku z rozmową na forum, na tej samej zasadzie mógłbym kolejny raz upubliczniać prywatne informacje o Tobie, Panie "problemy z policją" :* Ty będziesz wjeżdżał na moją prywatność, to ja będę wjeżdżał na twoją.
 10. nowy108

  Anastazja... dziwne lęki me.

  A czemu uciekasz przed światem zewnętrznym do swojego wnętrza?
 11. nowy108

  Jaki kształt przyciąga uwagę?

  Ej ale, abstrahując od tego że macie duzo racji- frizzzz to juz tutaj nie był od wielu miesiecy, napisał pytanie i se poszedł, pewnie nawet nie przeczytał odpowiedzi, conajwyżej podrzędny dla niego krałdsors i ma nas w dupie
 12. Cieszę się, że ten biterapeuta odniósł taki skutek jak odniósł i szczerze mówiąc to nie chciałbym tego psuć, ale Polecam przeczytać ten temat( oczywiście dobry bo mój) http://fp.zappytown.com/viewtopic.php?t=5515
 13. nowy108

  Cud - JP2 byc moze bedzie beatyfikowany

  Zawsze moglibyśmy stworzyć temat w którym porównalibyśmy to, jakie skutki miały w praktyce działania poszczególnych partii politycznych, bez nazywania "prawica", "lewica", a jedynie porównując skutki, gospodarcze, społeczne, polityczne.
×