Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Dymostenes

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1329
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  14

Reputacja

66 Wzorowa reputacja

4 obserwujących

O Dymostenes

 • Ranga
  Gaduła

Profile Information

 • Skąd
  Resovia
 • Hobby
  Fotografia
 1. Gen zdrady :-) Nie wiem czy masz w DNA taki gen, ale jeśli weźmiesz ślub ze swoim facetem, to na pewno będzie można stwierdzić, że masz gen głupoty. Serio.
 2. Krótko: Kobiety dzielą się na dwie kategorie: 1) jebnięte 2) na tyle ładne, że można zignorować, że są jebnięte
 3. Właśnie BARAKA skłoniła mnie do obejrzenia SAMSARY.
 4. SAMSARA. To właściwie nie film, lecz... takie nie-wiadomo-co, jakby dokument, jakby swoisty reportaż z planety Ziemia. Bez akcji, bez dialogów nawet, można "tylko" patrzeć i słuchać... i zapatrzeć się i zasłuchać. Polecam.
 5. Freezjo... na bieżąco
 6. Mmmm, DCD ktoś tu przywołał... uwielbiam. Teraz słucham czegoś podobnego w klimacie:
 7. Polecam serial Homeland - się wciągnąłem i teraz nie mogę się doczekać kolejnego odcinka co tydzień
 8. Parę lat temu postanowiłem zrobić sobie taki internetowy test IQ. Było 20 pytań chyba, główkowałem ostro, zaznaczałem jakieś figury, symbole i inny szit. Po ostatnim pytaniu wyskoczył komunikat: chcesz zobaczyć wynik - wyślij sms pod numer jakiśtam. Olałem to i dałem Anuluj. Wtedy pokazał się drugi komunikat: gratulujemy, nie dałeś się naciągnąć, jesteś inteligentny. Więcej mi nie trzeba.
 9. Galaxy Note II
 10. Cały dzień leżałem w wodzie. Czuję się... hm, w zasadzie to tak, jakbym cały dzień przeleżał w wodzie.
 11. Disturbia - przeczytaj to co napisałem jeszcze raz, spokojnie i ze zrozumieniem.
 12. Znam to. Jak chcę coś kupić w necie to zawsze mam po drodze jakieś Allegro... a tam mnóstwo niezbędnych mi do życia gadżetów elektronicznych. Koszmar.
 13. Być może nie musisz mieć faceta "na wyłączność", może to co czujesz do niego nie jest taką klasyczną miłością, zaborczą i bezkompromisową. Nie ma w tym nic dziwnego. PS: fajnie opisałaś całą sytuację
 14. No to jak - nie prowokuje, czy "chyba jednak jej coś mówi"? A co były mąż mówi, kiedy go pytasz o te sytuacje? Jak jesteście do siebie nastawieni? Czy przy córce są kłótnie, agresywne zachowania? Pomyśl też o sobie - może jakieś Twoje zachowania w stosunku do byłego męża podczas wizyt oddziałują negatywnie na dziecko? Zresztą... skoro te wizyty źle wpływają na dziecko to nie tyle powinnaś, ile MUSISZ udać się z małą do poradni i tam poszukać fachowej pomocy. Jeśli córka ma takie objawy jakie opisujesz, to nie należy tego odwlekać. Może lepiej byłoby, gdyby tatuś nie widywał się z córką przez pewien czas?