Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Leaderboard

 1. jasny

  jasny

  Użytkownicy


  • Polubienia

   2

  • Ilość dodanej zawartości

   211


 2. oliffo

  oliffo

  Użytkownicy


  • Polubienia

   1

  • Ilość dodanej zawartości

   19


 3. zbyhu

  zbyhu

  Użytkownicy


  • Polubienia

   1

  • Ilość dodanej zawartości

   22


 4. Rysiek

  Rysiek

  Użytkownicy


  • Polubienia

   1

  • Ilość dodanej zawartości

   12Popular Content

Showing most liked content since 22.12.2017 in all areas

 1. 1 like
  Nie ma reguły, niby słyszałem, że faceci ale w takim razie jak wytłumaczyć wszystkie dania jakie spaliłem?:P Grunt to chcieć się nauczyć, teraz idzie mi o wiele lepiej. No a umiejętność potrzebna bo dziewczyna nie zawsze ma czas ugotować. Poza tym kobiety to bardzo lubią:)
 2. 1 like
  to moja czaszka https://zapodaj.net/aba12620971a2.jpg.html a to kon https://zapodaj.net/28785c70ab206.jpg.html miałam jeszcze ptaka na przedramieniu ale po kilku latach sie rozmazal kolor zszedl i wygladal koszmarnie wiec usunelam go laserowo w Warszawie http://klinikamiracki.pl/zabieg/discovery-pico-usuwanie-tatuazu-przebarwien-blizn-odmladzanie-pikosekundowe W sumie te dwa mi wystarczaja, teraz mam manie kolczykowania sie i jestem swiezo po zrobieniu industriala w lewym uchu
 3. 1 like
  ja mojej kupiłem kamerkę Mikavi YE2. Dzięki temu może sobie śledzić czy siostra nie podbiera jej kosmetyków jak jej nie ma w domu.
 4. 1 like
  powodzenia z tym rozsądnym użytkowaniem, to mit, tyle jest teraz różnych wirusów, ataktów że chyba tylko sprytny haker może się poruszać po necie bez antywirusa darmówki to ylko złudzenie ochrony
 5. 1 like
  Na początku tak będzie lecz z biegiem czasu gdy nauczysz się radzić sobie w różnych sytuacjach twoje postępowanie ulegnie zmianie. Tylko musisz cały czas nad sobą pracować.
 6. 1 like
  Cześć. Wcale ci się nie dziwię, że jesteś podejrzliwy ponieważ dzisiaj znaleźć prawdziwego przyjaciela nie jest proste. Ludzie stali się za bardzo egoistyczni, wyluzowani, głupi albo dziecinni. Niewiesz co z tym zrobić? Przede wszystkim nie stań się nagle zbyt ufny. Bądź mądry. Rób nie to, co ty chcesz tylko, to co słuszne. Nie skreślaj od razu ludzi. Daj im szansę, a nawet wiele szans by móc ich dokładniej przetestować. Nie bój się dojrzałości, odpowiedzialności. Zamiast wrogów szukaj przyjaciół. Nie osądzaj do póki nie masz 100% pewności. Medal ma zawsze dwie strony. Zwracaj uwagę na to, czym się ktoś kieruje w życiu i jak traktuje innych ludzi.