IPB Style© Fisana

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepszy telefon na swiecie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#1 666

666

Nieśmiały

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 11 sty 2011 - 01:35

Najlepszy telefon na swiecie

niema czegos takiego ;)
Kazdemu odpowiada inny, kazdy oczekuje czegos innego od fona :party:
ja kiedys mialem bzika ze musi miec wszystkie dostepne bajery a teraz... wystarczy mi ze tel dzwoni i pisze sms :geez:

#2 esfa

esfa

Nieśmiały

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 31 gru 2010 - 05:06

Ciezko powiedziec jaki telefon jest najlepszy na swiecie :) kazdy uzytkownik ma swoje oczekiwania,jedni traktuja telefon jako kombajn multimedialny,inni potrzebuja telefon do tego,zeby byc w kontakcie ze swiatem w kazdych warunkach....i ja do takich osób naleze...dla mnie najlepszy telefon na swiecie powinien byc bardzo wytrzymaly,praktyczny,miec wytrzymala baterie,i musze wiedziec,ze mnie nie zawiedzie kiedy bede go potrzebowal....dlatego dla mnie na obecna chwile najlepszym telefonem na swiecie jest SAMSUNG SOLID B2710,ma wszystko czego mi potrzeba i moze nawet jeszcze wiecej,bardzo wytrzymaly,dobra bateria,latarka......i wiem,ze jak stane w szczerym polu podczas najwiekszej ulewy na swiecie i bede potrzebowal zadzwonic do przyjaciela ;) to to zrobie bez obaw,ze cos mi sie tam popsuje w supertelefonie z 20megapikselowa kamera,dotykowym ekranem,bateria sloneczna,projektorem multimedialnym.....i kto wie moze w krótce z mikrofalówka i akwarium ;)

#3 ewenement

ewenement

Uzależniony

• Użytkownicy
  • 2168 postów

Napisano 24 lis 2010 - 07:43

Ok, ale my tu rozmawiamy o sprawnych telefonach

no ma go może z dwa miesiące :>

#4 Dymostenes

Dymostenes

Gaduła

• Użytkownicy
  • 1322 postów

Napisano 24 lis 2010 - 03:46

widocznie ten czujnik jej nie działa :D

Ok, ale my tu rozmawiamy o sprawnych telefonach ;)

no i niech ktos mowi ze HTC nie jest zajebiste ;]

Ależ jak najbardziej jest, dla Ciebie. :)

Po latach męczarni z Windows Mobile i wgrywaniu co tydzien nowego ROM-u mam chwilowo dość. Android ma działać bez takich operacji, szkoda mi już na to czasu.
:)

#5 KwiatLotosu

KwiatLotosu

Uzależniony

• Użytkownicy
  • 2637 postów

Napisano 24 lis 2010 - 01:09

Ja mam Androida w Samsungu. Fajna zabawka.

[ Dodano: 2010-11-24, 13:10 ]

niech ktos mowi ze HTC nie jest zajebiste

Jest, wspaniałe :)

#6 Azathoth

Azathoth

FP Maniak!

• Zarząd
  • 7644 postów

Napisano 24 lis 2010 - 12:54

No zajebiscie wlasnie wgrywam do telefonu ANDROIDA 2.2.1 !!! ;]
Z najnowszym ROM VillainRom 1.6.0 no i niech ktos mowi ze HTC nie jest zajebiste ;]
Do Desire Z tez juz jest nowy ROM ;]

#7 KwiatLotosu

KwiatLotosu

Uzależniony

• Użytkownicy
  • 2637 postów

Napisano 24 lis 2010 - 12:49

To niemozliwe, Milestone ma czujnik zblizeniowy ktory wylacza ekran po zblizeniu fona do ucha.

Jaki przedziwny zbieg okoliczności :mryellow:

#8 Azathoth

Azathoth

FP Maniak!

• Zarząd
  • 7644 postów

Napisano 24 lis 2010 - 12:45

kumpel teraz kupił boxa z dyskiem 2TB i może z niego korzystać z każdego miejsca na globie....

Serwery FTP od dawna tak dzialaja z dobrymi zabezpieczeniami...

Swoja droga na jakim laczu ma ten dysk? Hyhy;]

#9 ewenement

ewenement

Uzależniony

• Użytkownicy
  • 2168 postów

Napisano 24 lis 2010 - 12:40

To niemozliwe, Milestone ma czujnik zblizeniowy ktory wylacza ekran po zblizeniu fona do ucha.

Po cholere to USB, jak wchodze do domu mam WiFi polaczone ze wszystkimi sprzetami w domu 2 laptopy drukarka... Do kopiowania czegos od znajomych mam dysk 2,5 120GB ktory jest malutki nie wymaga zasilania zewnetrznego...

kumpel teraz kupił boxa z dyskiem 2TB i może z niego korzystać z każdego miejsca na globie.... np. przez stronę internetową (loguje się jak na maila) albo telefonem może sobie ściągnąć z niego przez wifi różne rzeczy :)

#10 Azathoth

Azathoth

FP Maniak!

• Zarząd
  • 7644 postów

Napisano 24 lis 2010 - 11:37

jaaaaaaaaaasne kochanie; co jest Twoje to jest moje, co jest moje to... nie ruszaj

Ahh tez bede sie kierowal ta wspaniala zasada, zaraz masz lot, wiec wez taxowke bo samochod jest moj ;];];];]

#11 Kasdeja

Kasdeja

Gaduła

• Użytkownicy
  • 1103 postów

Napisano 24 lis 2010 - 11:34

chyba wiedzmie go zabiore

jaaaaaaaaaasne kochanie; co jest Twoje to jest moje, co jest moje to... nie ruszaj :razz:

#12 Azathoth

Azathoth

FP Maniak!

• Zarząd
  • 7644 postów

Napisano 24 lis 2010 - 11:32

Po cholere to USB, jak wchodze do domu mam WiFi polaczone ze wszystkimi sprzetami w domu 2 laptopy drukarka... Do kopiowania czegos od znajomych mam dysk 2,5 120GB ktory jest malutki nie wymaga zasilania zewnetrznego...

Zainteresujcie sie tym HTC DESIRE Z naprawde swietny telefon z QWERTY i chyba wszystkimi potrzebnymi bajerami. Swietny wyswietlacz, chyba wiedzmie go zabiore hyhyhy

#13 Dymostenes

Dymostenes

Gaduła

• Użytkownicy
  • 1322 postów

Napisano 24 lis 2010 - 10:40

ale rozmowa przez ten tel nie była zachwycająca jak nie zablokowała klawiszy podczas rozmowy to dotykając polikiem ekranu naciskała cyferki :D

#14 ewenement

ewenement

Uzależniony

• Użytkownicy
  • 2168 postów

Napisano 24 lis 2010 - 01:22

Powie mi ktos czym ludzie sie tak podniecaja w nowej Nokii N8? Z Symbianem 3 ? Bo ja za cholere nic ciekawego w tym telefonie nie widze poza aparatem 12 megapikseli..

od wakacji aparat nie robi na mnie wrażenia w telefonie bo kupiłem cyfrówkę :D

np host USB (podpinanie pendrive i zgrywanie muzyki)

mam to w Toshibie... jest wada tego systemu... jeżeli masz pena, który zużywa więcej energii niż standardowe gniazdo USB to niestety tylko pod ładowarką tobie to pociągnie :)) U mnie Klawiatura, mysz, pendrive, mp3 i nawet drukarka śmiga :)

ilestone z kolei to cacko, w którym się można zakochać, mmmrrr

no koleżanka miała... to z rąk nie wypuszczała... ale rozmowa przez ten tel nie była zachwycająca jak nie zablokowała klawiszy podczas rozmowy to dotykając polikiem ekranu naciskała cyferki :D

JA teraz chcę telefon przede wszystkim z WIFI, QWERTY, Wytrzymałą baterią i ewentualnie edytor doc i exel

#15 KwiatLotosu

KwiatLotosu

Uzależniony

• Użytkownicy
  • 2637 postów

Napisano 23 lis 2010 - 09:05

Dymostenes, wygląd jest bardzo istotny :imcrazy:

#16 Dymostenes

Dymostenes

Gaduła

• Użytkownicy
  • 1322 postów

Napisano 23 lis 2010 - 05:09

N8 to całkiem ciekawy sprzęt. Poza doskonałym jak na komórkę aparatem ma kilka fajnych funkcji - np host USB (podpinanie pendrive i zgrywanie muzyki) czy transmitter FM. KwiatLotosu, może i z wyglądu nieciekawa ta Nokia, ale wygląd nie jest aż tak istotny. Dla mnie największe jej wady to niska rozdzielczość ekranu oraz system Symbian, choć może i Symbiana bym przebolał.
Od dobrych paru lat zajmuje sie smartfonami niejako zawodowo, miałem wszystkie ważniejsze modele, a mniej ważnymi bawiłem się aby je poznać. Może dlatego śmieszą mnie stwierdzenia typu "iPhone jest najlepszy", "Samsung to badziew" czy "tylko HTC" :) To błędne uogólnienia. Ludzie mają najróżniejsze wymagania co do smartfonów i trzeba to zrozumieć, wypowiadać się tylko we własnym imieniu. Na przykład dla mnie smartfon musi mieć klawiaturę QWERTY, i to nie taką BlackBerry'ową, ale pełną, wysuwaną z boku. Dużo piszę, więc wygodna klawiaturka i ekran mający wysoką rozdzielczość to podstawa. Czy inne rozwiązania są złe? Oczywiście że nie! Wszystko to kwestia spróbowania dostępnych na rynku technologii i wybrania sprzętu, który spełni jak najlepiej stawiane przed nim wymagania.
W swoim czasie interesował mnie np HTC HD2 - piękny wygląd, ekran 4.3'', szybki procesor, dużo RAM-u i Windows Mobile, który wtedy uznawałem za jedyny dla mnie system. No i przyjechał do mnie nowiuteńki HD2, poinstalowałem na nim swoje bajery, zabrałem go do pracy i bateria padła po 4 godzinach zabawy. Szok. Dlatego boję się, że topowy obecnie HTC Desire HD zachowa się podobnie, co i tak mnie nie powstrzyma przed przekonaniem się :D
Samsung od wprowadzenia Omnii 2 zaczął się poważnie liczyć na rynku smartfonów. Omnia 2 z ekranem AMOLED i dobrym prockiem stała się rewelacyjnym sprzętem, oczywiście nie na pierwszych spieprzonych ROM-ach. Sam miałem bardzo długo Omnię Pro B7610 - z klawiaturką QWERTY i Windows Mobile, do dzis wspominam ten sprzęt z sympatią.
Obecnie Samsung ma jeszcze lepsze ekrany Super AMOLED, które są wyraźniejsze w słońcu i żrą jeszcze mniej prądu, dlatego smartfony Samsunga zazwyczaj mają przyzwoite czasy pracy na baterii. Androidowy Galaxy S to wg mnie rewelacyjny sprzęcik za bardzo rozsądną kasę, kto zobaczy te 4'' pieknych kolorów, płynną pracę i mozliwości Androida i zakupi - będzie zadowolony.
Dla zwolenników klawiatur sprzętowych - niewielki wybór, z Motorolą Milestone konkuruje właściwie tylko HTC Desire Z, co do którego nie mam zdania, dopiero się nim pobawię. Razi mnie nieco brak kursorów na klawiaturze (Milestone ma średnio wygodny czterokierunkowy przycisk),ale w praniu Desire Z może się okazać udany. Milestone z kolei to cacko, w którym się można zakochać, mmmrrr :)
iPhone? Hm, zależy dla kogo. To dobry telefon muzyczny, rewelacyjny do gier, fajny do netu. W innych zastosowaniach nie zachwyca, choć spełnia swoje funkcje. Cena iP4 miażdzy, i choć smartfony to moja pasja i mógłbym sobie kupić iP4 to nie zrobię tego - wystarczy, że miałem go kilka dni, poznałem, polubiłem nawet... ale to nie dla mnie.
Myslę, że zabawę ze smartfonami warto zacząć od jakiegoś taniego, ale udanego modelu, aby się właśnie przekonać o sprawie fundamentalnej: po co nam smartfon? Wypisać swoje preferencje, wymagania, a potem zapytać uzytkowników na forach oraz (koniecznie) wybrać się do jakiegoś sklepu, aby własnoręcznie pomacać ciekawe modele.
Nie wyobrażam sobie życia bez tego typu zabawki, choć np w Bieszczadach na ogół przez cały dzień telefon jest wyłączony, bo po o się tam jedzie w końcu :) Ale wieczór można smartfona odpalić, sprawdzić pocztę, poczytać FP i inne ulubione stronki :)
Podsumowując- nie ma smartfona idealnego i nigdy takiego nie będzie. Każdy ma wady, ale najlepsze modele mają te wady zminimalizowane. Sprzęt dla siebie wybieramy wg własnych preferencji.
Smartfon to nie tylko sprzęt - to także system operacyjny. Króluje teraz Android, i jest najbardziej prawdopodobne, że właśnie ten system będzie najlepszy dla przeważającej części użytkowników. A co na Androidzie? Jak już wspomniałem - Samsung Galaxy S, a dla wielbicieli sprzętowej klawiatury Motorola Milestone. A gdyby ktoś potrzebował konkretniejszych wskazówek - postaram się służyć pomocą.
:)

#17 KwiatLotosu

KwiatLotosu

Uzależniony

• Użytkownicy
  • 2637 postów

Napisano 23 lis 2010 - 03:41

Powie mi ktos czym ludzie sie tak podniecaja w nowej Nokii N8

Ja nie, bo też tego nie rozumiem ;)
Jak dla mnie to jest paskudna.

#18 Azathoth

Azathoth

FP Maniak!

• Zarząd
  • 7644 postów

Napisano 23 lis 2010 - 03:33

Tez mialem tego alcatela na paluszki totalna porazka szybko go sprzedalem.

PS.Moj telefon jak bym go nie uzywal tez by 3 tygodnie bateria trzymala.

Powie mi ktos czym ludzie sie tak podniecaja w nowej Nokii N8? Z Symbianem 3 ? Bo ja za cholere nic ciekawego w tym telefonie nie widze poza aparatem 12 megapikseli..

#19 ewenement

ewenement

Uzależniony

• Użytkownicy
  • 2168 postów

Napisano 23 lis 2010 - 03:07

Heh, ja mam starego alcatela i mi wystarcza. Ma 4 lata a bateria wytrzymuje czasami 5 dni, jeśli mało go używam. Jak przedłużałam niedawno umowę w orange i nie chciałam nowego aparatu to kobitka była w szoku. Jak tak dalej pójdzie, to za kilka lat na tym telefonie oni mi będą płacili za rozmowy ..

kuzyn kiedyś miał tego Alcatela co można było baterie paluszki zamiast akumulatora wsadzić :D to był hit!

Najlepszy był OT 512

Dołączona grafika

Swego czasu szalałem za tym telem był na prawdę idealny :)

#20 mniam

mniam

Uzależniony

• Użytkownicy
  • 2563 postów

Napisano 23 lis 2010 - 02:38

Heh, ja mam starego alcatela i mi wystarcza. Ma 4 lata a bateria wytrzymuje czasami 5 dni, jeśli mało go używam. Jak przedłużałam niedawno umowę w orange i nie chciałam nowego aparatu to kobitka była w szoku. Jak tak dalej pójdzie, to za kilka lat na tym telefonie oni mi będą płacili za rozmowy .. :mryellow: