IPB Style© Fisana

Skocz do zawartości

Zdjęcie

antykoncepcja, seks i czego zabrania wiara

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

#161 kaja

kaja

FP Maniak!

• Zarząd
  • 24083 postów

Napisano 14 paĹş 2010 - 02:54

[quote]Ja ci niczego nie muszę udowadniać [/quote]
Wiesz... niby nie musisz ale jezeli chcesz zeby Twoje slowa byly traktowane powaznie to jednak wypadaloby miec cos na ich poparcie :smile:

#162 Mirage

Mirage

Gaduła

• Użytkownicy
  • 305 postów

Napisano 14 paĹş 2010 - 02:47

[quote][quote]Poszukaj sama tych cytatów , nie mam nastroju do wertowania teraz [/quote]o nie :) To Ty stwierdziles ze [quote]Moja wiara zabrania mi analu,oralu itd [/quote] a ja prosze zebys poparl te slowa jakims faktem[/quote]

Ja ci niczego nie muszę udowadniać ;) .

Wszystko co zaprzecza życiu jest be bo życie pochodzi od Boga. Reasumując nie stwarzasz szans żeby życie mogło zaistnieć = przeciwko życiu = grzech.

Seks jest do celów prokreacyjnych , a orgazm i związane z nim uczucia to dodatek by to było piękniejsze.

#163 kaja

kaja

FP Maniak!

• Zarząd
  • 24083 postów

Napisano 14 paĹş 2010 - 02:42

[quote]Poszukaj sama tych cytatów , nie mam nastroju do wertowania teraz [/quote]o nie :) To Ty stwierdziles ze [quote]Moja wiara zabrania mi analu,oralu itd [/quote] a ja prosze zebys poparl te slowa jakims faktem

#164 Mirage

Mirage

Gaduła

• Użytkownicy
  • 305 postów

Napisano 14 paĹş 2010 - 02:39

[quote]Nadal mi nie odpowiedziales gdzie jest zakaz oralu i analu :) Poprosze konkretne wersety z biblii.[/quote]

Oral z tego co wiem to jako gra wstępna jest dopuszczalny, anal raczej nie, ale głowy sobie nie dam uciąć ;) Poszukaj sama tych cytatów , nie mam nastroju do wertowania teraz ;/

[quote]Rozumiem, ze Twoja zona bedzie chodzila non stop w ciazy :beer: albo nie bedziecie uprawiac seksu?[/quote]

Kalendarzyk jeżeli jest prawidłowy zapewnia wystarczające "bezpieczeństwo". Zresztą ja nie chce zmieniać niczyich poglądów na siłę może i będzie chodziła w ciąży może i nie kto to wie.
[quote] Wiesz mnie sie wydaje ze gdyby ten narzad mial sluszyc tylko do poczecia to nie bylby unerwiony ,nie byloby orgazmow...bo po co? [/quote]

Mi sie zawsze wydawało że narządy płciowe są od stosunków płciowych ,a tyłek od czego innego, no ale jak tam chcesz ;)

#165 kaja

kaja

FP Maniak!

• Zarząd
  • 24083 postów

Napisano 14 paĹş 2010 - 02:34

Nadal mi nie odpowiedziales gdzie jest zakaz oralu i analu :) Poprosze konkretne wersety z biblii.

[quote]Oczywiście nie każdy kontakt płciowy kończy się ciążą, jeżeli kobieta przestrzega "kalendarzyka"[/quote]Niestety przestrzeganie kalendarzyka nie chroni przed ciąża ale zgadzam sie, ze nie kazdy stosunek plciowy doprowadza do ciązy :) Jezeli nie ma przeciwskazan fizycznych i uprawiasz seks powiedzmy 8 razy w miesiacu to na te 8 przypuszczalnie dwa moga skonczyc sie ciążą.[quote]Stosowanie prezerwatyw ma taki sam skutek jak seks analny czy oralny -> brak szansy na poczęcie. Jest nie zgodny z naturą ludzką, po to jest inny narząd prawda? [/quote]
Rozumiem, ze Twoja zona bedzie chodzila non stop w ciazy :beer: albo nie bedziecie uprawiac seksu? Wiesz mnie sie wydaje ze gdyby ten narzad mial sluszyc tylko do poczecia to nie bylby unerwiony ,nie byloby orgazmow...bo po co? Nie ma sluzyc przyjemnosci i jest tylko do zaplodnienia i rozrodu?

Obawiam sie rowniez , ze zmienisz poglady za kilka lat :) Kiedy Twoja zona pomimo stosowania kalendarzyka bedzie w ciazy z 3 dzieckiem, ktorego co prawda nie planowaliscie ale cieszycie sie, ze bedzie. Radosc przejdzie przy 5?

#166 Mirage

Mirage

Gaduła

• Użytkownicy
  • 305 postów

Napisano 14 paĹş 2010 - 02:15

[quote][quote]Moja wiara zabrania mi analu,oralu itd itd[/quote]
Powaznie? :grin: A ja myslalam, ze czlowiek dostal wolna wole i sam wybiera :) I chetnie przeczytam werset z biblii zakazujacy oralu lub analu . Przyznaje, ze czytalam biblie ale moze niezbyt dokladnie :)[/quote]

Każda czynność /stosunek płciowy nie sprowadzający się do naturalnego seksu(+ oczywiście tylko z żoną i po ślubie.) jest grzechem ;). Czyli dochodzimy w środku i bez gumki etc. Oczywiście nie każdy kontakt płciowy kończy się ciążą, jeżeli kobieta przestrzega "kalendarzyka" To można to robić normalnie bez zabezpieczeń. Stosowanie prezerwatyw ma taki sam skutek jak seks analny czy oralny -> brak szansy na poczęcie. Jest nie zgodny z naturą ludzką, po to jest inny narząd prawda? :)

#167 kaja

kaja

FP Maniak!

• Zarząd
  • 24083 postów

Napisano 14 paĹş 2010 - 01:47

[quote]Moja wiara zabrania mi analu,oralu itd itd[/quote]
Powaznie? :grin: A ja myslalam, ze czlowiek dostal wolna wole i sam wybiera :) I chetnie przeczytam werset z biblii zakazujacy oralu lub analu . Przyznaje, ze czytalam biblie ale moze niezbyt dokladnie :)

#168 Mirage

Mirage

Gaduła

• Użytkownicy
  • 305 postów

Napisano 14 paĹş 2010 - 01:05

[quote][quote]Nie uznaje urozmaiceń no i wiara mi na nie nie pozwala więc się nie wypowiem zbytnio[/quote]

:huh: :geez:

Szanuje to, jeśli ktoś nie poważa tego typu urozmaiceń ... ale, że wytłumaczenie masz w wierze ? Szkoda, że nie zdajesz sobie sprawy, że to nie ma nic wspólnego z wiarą ... pff, czy ludzie używają każdego przepisu sprzed kilkuset/kilkutysięcy lat, czy raczej ustosunkowują się do rzeczywistości ?
[/quote]

Czyli nie szanujesz ;) Moja wiara zabrania mi analu,oralu itd itd, wcale mi to nie przeszkadza i nie uważam żeby to było głupie. Rzeczywistości? Wydaje Ci się że 2 tyś lat temu nie było seksu analnego? :) Niektóre przepisy są ważne wiecznie .

[quote][quote]Nie uznaje urozmaiceń no i wiara mi na nie nie pozwala więc się nie wypowiem zbytnio, ale pisanie poradników o tym jest chyba troszkę śmieszne ;>[/quote]
Ja nie uznaję Twojej wiary bo mi rozum nie pozwala, ale nie uważam za troszkę śmieszne pisania świętych książek - to nas różni. ;>[/quote]

Co ma piernik do wiatraka?

#169 k4m1l89

k4m1l89

Uzależniony

• Użytkownicy
  • 3669 postów

Napisano 14 paĹş 2010 - 12:57

[quote]Nie uznaje urozmaiceń no i wiara mi na nie nie pozwala więc się nie wypowiem zbytnio[/quote]

:huh: :geez:

Szanuje to, jeśli ktoś nie poważa tego typu urozmaiceń ... ale, że wytłumaczenie masz w wierze ? Szkoda, że nie zdajesz sobie sprawy, że to nie ma nic wspólnego z wiarą ... pff, czy ludzie używają każdego przepisu sprzed kilkuset/kilkutysięcy lat, czy raczej ustosunkowują się do rzeczywistości ?

[quote]jest chyba troszkę śmieszne ;>[/quote]

nie jest.

#170 Kriss

Kriss

Uzależniony

• Użytkownicy
  • 2607 postów

Napisano 14 paĹş 2010 - 12:48

[quote]Nie uznaje urozmaiceń no i wiara mi na nie nie pozwala więc się nie wypowiem zbytnio, ale pisanie poradników o tym jest chyba troszkę śmieszne ;>[/quote]
Ja nie uznaję Twojej wiary bo mi rozum nie pozwala, ale nie uważam za troszkę śmieszne pisania świętych książek - to nas różni. ;>

#171 Mirage

Mirage

Gaduła

• Użytkownicy
  • 305 postów

Napisano 14 paĹş 2010 - 12:23

[quote]Dawno już zastanawiałem się nad tym tematem, niedawno natknąłem się nawet na coś takiego:

[URL=http://www.sendspace.pl/file/46d02cd68396fba68dc98ac]Poradnik - Seks Analny. [/URL]

Jaki pogląd wy macie w tej sprawie? Czy jest to na tyle krępujące? Złości was sama myśl na ten temat? W miarę możliwości proszę przeczytajcie to co w linku żeby się zorientować kompletnie w temacie. (Nie będę pytał o tym czy ktoś próbował itp. bo pewnie większość się wyprze :D).

Czekam na rozwinięcie tematu :wink:[/quote]

Nie uznaje urozmaiceń no i wiara mi na nie nie pozwala więc się nie wypowiem zbytnio, ale pisanie poradników o tym jest chyba troszkę śmieszne ;>